اجاره خانه در گرجستان

اجاره خانه در گرجستان

خلاصه مطلب: اجاره خانه در گرجستان

برای اجاره خانه در گرجستان در وهله اول باید ابتدا مبلغ دو ماه اجاره ملک را به صاحبخانه پرداخت کنید و این مورد به علت گارانتی کردن هزینه های آب، برق، گاز، اینترنت و وسایل داخل خانه هست.

حتما به عللی که در متن گفته میشود از مشاور املاک با سابقه برای اجاره ملک در گرجستان استفاده نمایید. 

اجاره ماهانه آپارتمان یک اتاق خوابه نوساز در مرکز شهر تفلیس حدود ماهیانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار آمریکا می باشد. 

 

ادامه مطلب: اجاره خانه در گرجستان

گرجستان امروزه یکی از کشورهایی تبدیل شده است که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

حتی به دلیل اینکه کشور گرجستان در چند سال آینده به یکی از کشورهای جزء اتحادیه اروپا ملحق می شود، باعث شده تا  افراد زیادی زندگی در این کشور را به زندگی در کشور خودشان ترجیح دهند و به گرجستان مهاجرت کنند.

برای اینکه بتوانید به راحتی در این کشور خانه ای اجاره کنید نیاز است که با قوانین و شرایط آن آگاهی کامل داشته باشید.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا به این مسئله بپردازیم و بتوانیم تا حد زیادی به اطلاعات شما در رابطه با اجاره خانه در گرجستان بیافزاییم.

شرایط اجاره خانه در گرجستان

اگر می خواهید در گرجستان خانه ای اجاره کنید، باید بدانید در وهله اول باید مبلغ دو ماه اجاره ملک را به صاحبخانه پرداخت کنید.

این قانون تقریبا در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود دارد که به علت گارانتی کردن هزینه های آب و برق و گاز و اینترنت و وسایل داخل خانه مبلغ دو ماه اجاره از مستاجر دریافت می شود.

از دیگر مواردی که برای اجاره خانه در گرجستان باید بدانید این است که با توجه به سابقه خراب ایرانیان در این کشور به سختی می توانید خانه ای خوب و مناسب اجاره کنید.

برای اجاره خانه در گرجستان سعی کنید تا حد امکان از مشاور املاک باسابقه در این زمینه استفاده کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

سعی کنید با رفتار خوب خودتان در گرجستان نظر آنها را تغییر دهید زیرا وقتی از کشور خودتان مهاجرت می کنید دیگر تنها نماینده خود یا خانواده تان نیستید، بلکه نماینده ملت خودتان هم هستید.

همچنین در صورتی که پاسخ منفی صاحبخانه را شنیدید به هیچ وجه ناراحت نشوید و به آنها حق دهید و تلاش کنید تا ملک دیگری را بیابید. البته این شرایط تنها در پایتخت گرجستان قابل مشاهده است و دیگر شهرها به ندرت با همچین مشکلاتی مواجه خواهید شد.

اجاره منزل در تفلیس - اجاره خانه در گرجستان

برای اجاره خانه در گرجستان به هیچ وجه عجله نکنید و هنگام اجاره کاملا دقت داشته باشید تا منزلی باب میل خودتان پیدا کنید. شما می خواهید به مدت یک سال در آن خانه زندگی کنید پس باید در انتخاب درست نهایت دقت را داشته باشید.

در کشورهای دیگر بجز ایران، خانه ها به صورت مبله و با امکاناتی اندک در اختیار مستاجر قرار می گیرد از همین رو لازم است که پس از اجاره منزل مورد نظرتان در حفظ وسایل موجود در خانه نهایت دقت را بکار ببرید تا خسارتی متوجه شما نشود. زیرا معمولا مالکان خانه در گرجستان بر روی این مسئله بسیار حساس هستند و انتظار دارند خانه تحویل داده شده به شما را همانگونه تحویل بگیرند. پس دقت داشته باشید که با اینکار بدنام نشوید.

سعی کنید از یک کارشناس املاک باسابقه و حرفه ای بهره ببرید ، زیرا حرفه ای ها که سوابق طولانی در گرجستان دارند، مشتری مداری را پیشه راه خود می کنند و معمولا در پی سوء استفاده نیستند زیرا صداقت در کار باعث پیشرفت می شود.

کارشناس حرفه ای و باسابقه املاک در گرجستان می داند که مشتری، مشتری میاورد و امروز اگر مشتری مدار باشد سود بیشتری عایدش خواهد شد بنابراین منطقی این است که با شما صادق باشد.

azx - اجاره خانه در گرجستان

هزینه اجاره خانه در گرجستان

معمولا یکی از مهمترین مسائلی که برای اجاره خانه در گرجستان ذهن افراد را به خود مشغول می کند هزینه اجاره خانه در گرجستان می باشد در واقع باید بدانید که هزینه اجاره خانه در گرجستان همانند ایران و سایر کشورهای جهان با توجه به منطقه، متراژ و امکانات داخل خانه متفاوت است.

به عنوان مثال اجاره ماهانه آپارتمان یک اتاق خوابه نوساز در مرکز شهر تفلیس : ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار آمریکا می باشد. البته باید بدانید که این قیمت ها باز هم با توجه به نظر مشاور املاک و مالک خانه می تواند متفاوت باشد.

 

مطالب مرتبط:

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

چند اشتباه رایج خرید ملک در گرجستان 

خرید خانه در گرجستان

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 4 =